• Головна
  • На opencity.in.ua чиновники почали продукувати відписки, лиш би збутися проблеми
13:30, 20 травня 2015 р.

На opencity.in.ua чиновники почали продукувати відписки, лиш би збутися проблеми

23 дні тому тернополянка Лілія Берник залишила допис на сайті opencity.in.ua, який рекламували в тернопільській мерії як такий, що допоможе оперативно вирішувати озвучені людьми проблеми, а також дасть можливість стежити за роботою чиновників.

Лілія написала про величезний металевий дріт, який стирчить у парку ім. Шевченка.

«В парку на одній з галявинок, поряд з 2 деревами, з землі стирчить величезний іржавий дріт. + в парку варто скосити траву, яка вже виросла», – вказала вона, додавши мітку на карті, з якої чітко видно, що це парк Шевченка.

Одразу після появи повідомлення на сайті з’явилася реакція за підписом «Марія Кондрацька, КП „Об’єднання парків культури і відпочинку м.Тернополя”. Вона поцікавилась… в якому саме парку даний дріт.

Це здивувало дописувачів: «Парк ім. Шевченка (чи ви не помітили мапи із позначенням точного місця?)», «у вас топографічний кретинізм? до найблтижчого кіоску - 100 метрів».

Нарешті тиждень тому Марія Кондрацька відповіла: «Цей дріт призначений для опору заземлення кіоску для торгівлі, ніякої загрози не становить. Відповідь готувала завідувач парком ім.Т.Г.Шевченка Олещук Богдана Володимирівна».

А два дні тому додала: «Опір заземлення згідно правил ТБ закопується в землю , а не в асфальтне покриття».

Тернополян дана відповідь шокувала.

«Марія Кондрацька. для дерев не подрібне заземлення - В НИХ Є КОРІНЬ!
цей дріт стирчить між трьома деревами, 3 метри від скульптури В. Мікропула "Початок в просторі" - в сторону схилів», «дріт заземлення має стирчати на півтори метри? там що, пів парку прорили прокладаючи заземлення?», «робіть шось. бо після камінського піде надал, а разом з ними підете ВИ. не будіть звіра, робіть свою роботу (а не прикидайтеся "шлангом"», «Так давайте на дитячому майданчику висунемо заземлення, якщо воно теж не асфальтоване? Чи може і відповідального вдома? (там теж немає асфальту)
Що за ідіотизм на кожному кроці? Комунальники бухають під час робочого дня, тупізм на тупізмі куди не підеш. ПРОБЛЕМА НЕ ВИРІШЕНА (це раптом якщо в додаток до всього у відповідальних ще й з зором проблеми)», «Друзі, та ж викладайте одразу фотки коли ви хочете щоб хтось реагував. А ще краще взяти інструмент, піти і усунути той дріт, це не бабу - тут легше справитися» – пишуть люди.

Дану проблему вже обговорють в Фейсбуці.

«Повний капець - заземлення, ага, так-так, оце стирчить заземлення кіоску. Це ж який тунель рили, щоб провести дріт? І не ліньки було! А скрутити ту залізяку і якусь хоч табличку причепити - вже сил не вистачило. Пояснення тут: http://opencity.in.ua/issueview?id=11628#r=UA61101
Отакий Тернопіль - і відповідь начальства варта цілої картинки», – написала Наталя Лобас.

Фактично ж видно, що працівники комунальних структур діють за старим принципом: головне – відписка, а не вирішення проблеми.

Реальної реакції на повідомлення так і не має. У мерії при створенні даного сайту обіцяли «золоті гори». Але не виконувати обіцянок – це вже стало правилом для влади міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#парк ШЕвченка #дріт #проблема

Коментарі

Оголошення
live comments feed...