• Головна
  • У Тернополі парки знову обробили хімією
20:30, 20 травня 2015 р.

У Тернополі парки знову обробили хімією

На Тернопільщині зростає кількість випадків укусів кліщів. До медиків звернулася понад сотня людей. Більшість з них – мешканці Тернополя. Сьогодні в місті вчергове проводили акарицидні заходи – в міських парках знищували кліщів хімічними речовинами.

Перші випадки укусів кліщів на Тернопільщині цього року зафіксували в березні, на сьогодні їх є вже 114. 72 з них трапилися в Тернополі: 17 випадків у парку Національного відродження, 8 у Топільче, 3 у парку Шевченка, 3  у парку Загребелля, ще 3 випадки на міському пляжі, 2 на території садочків та 37 біля будинків. В області вже зареєстрували випадків хвороби Лайма. У Тернопільських парках вчергове знищували кліщів хімічними речовинами.

– Після проведення зустрічалися одинокі покуси кліщами і менше зверталися люди з покусами кліщами у Тернополі, – розповідає тв4 завідувач відділення епідеміологічних досліджень міського відділу Тернопільського обласного лабораторного центру Держепідслужби Богдана Козяр.

Медики наголошують – за будь-якої підозри на укус кліща варто обстежитися у лікаря.

– Якщо людина виявила кліща, чим раніше виявила, тим скоріше треба вилучити. Якщо вона сама не може дати ради, треба звернутися в травматологічний пункт першої лікарні чи обласної дитячої лікарні, щоб видалити цього кліща. А самого кліща треба доставити в обласний лабораторний в лабораторію небезпечних інфекцій, там проводять дослідження, – каже Богдана Козяр.

Якщо у кліща не виявлять патологічних чинників, людину не потрібно лікувати від хвороби Лайма, якщо ж паразита витягували частинами, або людина не може сказати, де місце укусу, то потрібно звертатися до інфекціоніста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парк #хімія

Коментарі

Оголошення
live comments feed...