• Головна
  • Голова ОДА пригрозив головному митнику Тернопільщини звільненням, якщо той не створить чудо
11:30, 21 травня 2015 р.

Голова ОДА пригрозив головному митнику Тернопільщини звільненням, якщо той не створить чудо

Повернути підприємців Тернопільщини, які через тиск і побори зареєструвалися в сусідніх областях і поповнюють бюджети інших регіонів, доручив керівнику митниці голова ОДА Степан Барна.

Про це він розповів в інтерв’ю Новій Тернопільській газеті.

«Я днями попросив підготувати статистику фірм, які зареєстровані в Тернополі, але сплачують митний збір у інших регіонах. Виявилося, що вони за минулий рік заплатили в бюджети інших областей близько 25 млн. грн. А чому їм там краще? Я задав це запитання головному митнику області і відразу поставив йому завдання: повернути їх на Тернопілля, запропонувавши кращі умови. Одночасно наголосив, що якщо він не впорається, то піде з посади… Інший приклад — департаменти економіки і сільського господарства, де працюють по 50 осіб. Виникає запитання: як вони сприяють, наприклад, розвитку бізнесу в області? Незрозуміло… А тому я ставлю умову: або вас ліквідуємо, або доведіть свою необхідність», – сказав Барна.

Він також зауважив, що у нього є претензії і до дисципліни в райдержадміністраціях.

«Як виявилося, в обласній і районних адміністраціях багато хто вже забув, як приходити на роботу на восьму ранку. У перший же день після призначення я о восьмій ранку зателефонував керівнику одного департаменту — нема на роботі, іншому — також нема. Тепер таке вже неприпустиме: я в кабінеті вже о 7.45, а з роботи нерідко йду о 23.00, і всі знають, що у будь-який час можу викликати будь-якого керівника ланки і він має доповісти з того чи іншого питання або оперативно вирішити поставлені перед ним завдання. Це вже норма», – стверджує Степан Барна.

Принагідно він згадав про курйоз, який стався під час поїздки в одну із РДА.

«Приїхав в один із районів, зайшов до приймальні голови РДА о 7.58, а кабінет зачинений. Я сів і чекаю. Десь за хвилин десять до мене підійшов якийсь чоловік, запитав, що я тут роблю. Я відповів, що чекаю голову. Він каже, що голови нема, може відвести мене до першого заступника. Ви уявляєте собі очі того першого заступника (сміється, — авт.), коли він мене побачив?! Він був просто в шоці, а я попросив здійснити обхід адміністрацією. І більшість дверей були зачинені. А тепер ті голови РДА хочуть залишитися на посадах, більше того, вимагають у Президента, щоб він залишив їх! Ну, совість хоч є?», – дивується голова ОДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Барна #ОДА #РДА

Коментарі

Оголошення
live comments feed...