• Головна
  • Тернопільські школи готуються до закінчення навчального року
08:30, 21 травня 2015 р.

Тернопільські школи готуються до закінчення навчального року

 Останній дзвоник пролунає цьогоріч 29 травня, а наступного дня, 30 травня, відбудеться випускний вечір. Він цьогоріч буде традиційний. Випускники колоною вирушать через головну вулицю міста до центрального стадіону.

У Тернополі майже півтори тисячі випускників святкуватимуть закінчення школи. Майже 180 з них претендують на отримання золотої медалі, три десятки – срібної. Розпочнеться парад випускників біля Надставної церкви 30 травня о 16 годині. Продовжить святкування урочисте дійство на стадіоні о 18 годині.

– Ми дослухалися до думки учнівського самоврядування. Вони всі одноголосно прийшли до висновку, що не можна залишати випускників без свята. І вже традиційно у Тернополі відбудеться парад випускників, – розповідає TV-4 начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Під час святкування будуть дотримані особливі заходи безпеки. Зважаючи на складну ситуацію в країні, міським головою доручено управлінню внутрішніх справ, рятувальникам і медикам подбати про охорону життя і здоров’я школярів. День випускника пройде у патріотичному дусі. Особливим цього року буде і гість свята. Його ім’я тримають у секреті.

– Завжди були зіркові гості. Цьогоріч ми хочемо бачити гостя-учасника бойових дій, справжнього патріота, людину, яка захищає і наше місто, і наших випускників, і нашу державу. Я впевнена, що саме йому важливо надати честь стояти на сцені і звертатися до випускників з напутнім словом. Ім’я поки що в секреті, – каже Ольга Похиляк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #закінчення навчального року

Коментарі

Оголошення
live comments feed...