• Головна
  • Демобілізованих тернопільських бійців можуть знову мобілізувати
17:00, 22 травня 2015 р.

Демобілізованих тернопільських бійців можуть знову мобілізувати

14 травня Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (реєстраційний №2805). Народні депутати таким чином передбачили, що в особливий період не діє норма про заборону мобілізації тих, хто був демобілізований за останні півроку.

За інформацією Гал-інфо, демобілізованих бійців, які в березні повернулися додому, але ще й досі через бюрократичну тяганину не отримали статус учасника бойових дій, вже повідомили про те, що їх знову можуть мобілізувати вже у червні.

Як повідомив, заступник військового комісара області по роботі з особовим складом підполковник Борис Андрєєв, у Львівському обласному військовому комісаріаті ще не знають про таку поправку.

"Наразі нам відомо, що ті, хто звільнені по демобілізації, півроку не будуть призиватися на службу. Ці військовослужбовці є у резерві. Резервістів залучатимуть на службу тільки у випадку відкритої загрози чи загострення протистояння на Донбасі", - сказав він.

Гал-інфо звернулося до юристів Центру правової допомоги учасникам АТО, які пообіцяли дати детальне тлумачення цієї поправки до Закону найближчим часом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #демобілізовані #мобілізація

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...