• Головна
  • На Тернопільщині у таборах безкоштовно відпочинуть понад 1000 дітей
21:00, 26 травня 2015 р.

На Тернопільщині у таборах безкоштовно відпочинуть понад 1000 дітей

У таборах за рахунок бюджету відпочинуть 1347 дітей.

За кошти з обласного бюджету в таборах Тернопільщини оздоровлюються та відпочивають діти різних пільгових категорій.  Минулого року рішенням сесії обласної ради їх кількість збільшили. Відтепер безкоштовно відпочити в літніх таборах зможуть і юні вихідці з Донецької та Луганської областей, переселенці з Криму та діти учасників АТО, - передає ІНТБ

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА: «За попередніми розрахунками за кошти обласного бюджету в 2015 році ми зможемо оздоровити, охопити 1347 дітей, що належать до пільгових категорій. Відпочиватимуть діти в кращих таборах області. Також департамент протягом року здійснює направлення дітей у табір “Молода Гвардія” міста Одеси».

Цьогоріч у Тернопільській області планують розпочати роботу 174 оздоровчих та відпочинкових заклади. Проте, 3 літні табори, котрі діяли раніше, підготовчих робіт до сезону не проводили і дітей прийняти не зможуть.

ІГОР ЧОРНИЙ, начальник управління у справах сім’ї та молоді Тернопільської ОДА:

«Це сталося у зв’язку з тим, що цього року зменшено суттєво фінансування взагалі оздоровчої кампанії. А якщо табори бачать, що вони не наберуть відповідної кількості, хочаби 100 дітей на зміну, то вони смислу відкриватися на бачать. Через те 3 табори взагалі не функціонуватимуть. Це табір “Гайдарівець”, село Кутянка Шумського району; “Веселка”, село Колодіївка Підволочиського району. А також оздоровчий заклад “Зорепад”, село Струсів Теребовлянського району».

Директор департаменту особисто перевіряв готовність таборів до відпочинкового сезону. Каже, ті оздоровчі заклади, які пройшли атестацію – надійні та безпечні. Навіть, зізнається, відправив би туди на відпочинок власну дитину.

ВІКТОР МАЦИКУР, директор департаменту у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ТОДА: «Ми не дамо жодної дитини в табір, якщо він буде не готовий, буде небезпечний, якщо він не буде відповідати всім нормам. Я завжди собі задавав, приїжджаючи в табір і розмовляючи з директорами, власниками цих таборів: чи залишив би я там свою дитину на відпочинок? Отже, тут я в даному випадку впевнений».

До слова, дітей учасників АТО та переселенців хочуть бачити в себе на відпочинку закордонні табори. Зокрема, є пропозиції з Угорщини, Польщі, Грузії, Молдови та Малайзії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #табори #понад 1000 дітей

Коментарі

Оголошення
live comments feed...