Тернополян закликають приєднатися до руху «Захопи Банкову!»

З кожним днем світом шириться рух «Захопи Wall Street!». Кожен день сотні тисяч американців, італійців, англійців виходять на вулиці з протестами.

Що їх об’єднує? В першу чергу недовіра до політиків! Акції аполітичні. Їхнє спрямування  - соціальна справедливість, повідомв депутат Тернопільської облради Степан Барна.

«Я сьогодні звернувся із відкритим листом до українських громадських організацій створити в Україні аналогічний рух, мирний протестний рух  - «Захопи Банкову!», - зазначив він.

За словами громадського діяча,  «світ вбухнув через вселенський егоїзм «властьімущих». Сьогодні під каток фінансової криз кидають простих громадян. Натомість керуючі верхівки рятують фінансові піраміди, банки та корпорації. А сотні тисяч простих роботяг викидають на вулицю».

«Що в Україні? Ситуація аналогічна. Енергетичним монстрам списують борги за наш рахунок, за наш рахунок проводять рекапіталізацію комерційних банків, за наш рахунок беруть кредити МВФ. Будемо терпіти? Ніяких партій, які погрузли в боротьбі за примарну гетьманську булаву й торгах  з владою! Українці мають сказати владі «Досить!», - наголосив він. .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі