На Тернопільщині збували шкідливий для здоров’я коньяк

Два канали постачання на Тернопільщину підроблених горілчаних та коньячних виробів із суміжних областей за кілька останніх днів ліквідували співробітники податкової міліції.

Фальсифіковану горілку завозили на територію області автомобілем та реалізовували мешканцям Тернопільщини. Алкогольні напої з наклеєними марками акцизного податку, які містять ознаки підробки на суму кількох десятків тисяч гривень, вилучила податкова міліція.

Надходження же фальсифікованого коньяку здійснювалось через мережі поштових доставок товарів. Експерти підтвердили, що цей напій є водним розчином етилового спирту з добавками барвників та ароматизаторів.

Ігор Сторожук, заступник начальника УПМ ДПА в області: «Громадянин України транспортував у Тернопільську область та намагався збути значну кількість коньячних виробів відомого українського виробника. Було встановлено, що вживання вказаних алкогольних напоїв є небезпечним для життя та здоров’я громадян. По даному факту порушено карну справу за статею 204 Кримінального Кодексу України. На даний час проводяться слідчі дії».

На 3 мільйони 600 тисяч гривень з початку 2011 року податкові міліціонери вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів, виявили 5 підпільних виробництв алкогольної продукції, викрили 12 злочинів, які підпадають під ознаки статті 204 Кримінального Кодексу України, 11 з яких скеровано до суду з обвинуваченнями, повідомляє ІНТБ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі