У Тернополі волонтери збирають підписи проти жорстокого ставлення до тварин

Поставити свій підпис проти знущання над тваринами та використання їх в комерційних цілях закликають тернополян волонтери із «Ноєвого ковчега». Громадські активісти переконують, що в нашій державі тварин використовують як засіб для заробітку та збагачення,  а самі звірі знаходяться в жахливих умовах, що є неприпустимим та з чим необхідно боротися.

- Ініціатором акції зі збору підписів стала Асоціація зоозахисних організацій України. Основним контингентом, проти якого й збираються автографи - це пересувні зоопарки, дельфінарії, тераріуми тощо. Саме їх потрібно позбавлятися, адже через погане харчування тварин, економії коштів на прибиранні вольєрів та інших вагомих причини звірі худнуть та хворіють. А це - неабиякі страждання для них. Тому Асоціація від імені всіх організацій, які зберуть підписи з України подасть петицію в уряд, щоб внести постанову для заборони діяльності таких цирків чи хоча б їх обмеження, - каже 19-річний волонтер Ігор Зарудський (прізвище на вимогу коментатора змінено).

Як пояснює юнак така акція триває вже близько трьох місяців, проте найактивніше заявила про себе нещодавно:

- «Вконтакті» ми створили запрошення до зустрічі на театральній площі міста, де б всі бажаючі прийшли та поставили свій автограф за браве діло. Наразі є приблизно 100-150 підписів - це дуже мало, бо потрібно хоча б 500, щоб не відставати від решти міст. Ми будемо продовжувати нашу акцію до середини зими, тому кожен, хто захоче долучитися до цього заходу, матиме вдосталь часу. Про час та місце зустрічі попереджуватимемо через мережу Інтернет за цим посиланням - http://vk.com/event30932955.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі