• Головна
  • На «Тернопільводоканалі» «боролись » з терористами
10:00, 29 червня 2015 р.

На «Тернопільводоканалі» «боролись » з терористами

З умовними терористами боролись днями в Тернополі. Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Тернопільській області проведено планові командно-штабні навчання (КШН) антитерористичні навчання на комунальному підприємстві «Тернопільводоканал».

У заході взяли участь керівники правоохоронних відомств, органів влади та місцевого самоврядування.

Навчання проходило в умовах наближених до реальних. Правоохоронці мали організувати і забезпечити протидію умовній терористичній групі. Учасники навчань успішно знешкодили терористів, викрили і затримали їхніх спільників, виявили та розмінували замасковані саморобні вибухові пристрої.

У ході навчання члени координаційної групи та штабу набули практичний досвід з протидії терористичним проявам, перевірили готовність всіх суб’єктів антитерористичної діяльності області в умовах підвищеної терористичної загрози, – повідомляє сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю УСБУ в Тернопільській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #терористи #СБУ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...