• Головна
  • В Україні невдовзі почне працювати електронна база призовників
13:30, 1 липня 2015 р.

В Україні невдовзі почне працювати електронна база призовників

У Міністерстві оборони України розробили та ініціювали зміни до законодавства щодо створення електронної бази призовників. 

Про це йдеться на сайті Міністерства оборони України.

Інформацію оприлюднив міністр оборони України Степан Полторак під час візиту до Закарпатської ОДА.

 ”У Міністерстві оборони України розроблено та ініційовано зміни до законодавства щодо створення електронної бази призовників, — сказав Степан Полторак. — Уже розроблено програмне забезпечення та виділено кошти, найближчим часом ми чекаємо на підписання відповідного Закону”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #Україна #електронна база призовників

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Потужна негода пре з лютою силою прямо завтра, дощ і жахлива гроза вдарить на тлі дикого вітру: в Україну іде люта злива
"ТЦК прийдуть у ці місця з перевірками по чоловіків, 5 категорій втратить бронювання": мобілізація з 1 липня, повістки і ЗСУ
"Електроенергія почне коштувавти з 1 вересня стільки": кому з простих українців доведеться платити більше за світло?
Оголошення
live comments feed...