В Тернополі безробітних вчили відкривати власний бізнес

25 жовтня в приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей з питань сприяння організації та здійснення підприємницької діяльності за участю представників управління Пенсійного фонду України в м. Тернополі та Тернопільської обласної державної податкової інспекції.

На захід прийшли безробітні, які планують відкривати власний бізнес.

«Готуючи безробітних до відкриття власної справи, - сказав директор міськрайцентру зайнятості Анатолій Куриляк, - ми надаємо їм максимум інформаційної підтримки, зокрема, проводимо семінари з питань започаткування бізнесу, організовуємо зустрічі із представниками органів влади, Пенсійного фонду, державної податкової інспекції, громадських організацій, а також з успішними підприємцями регіону».

Начальник відділу активної підтримки безробітних ТМРЦЗ Тарас Бельма ознайомив присутніх з порядком одноразового отримання виплати допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю.

Головний державний податковий інспектор відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Тернопільської ОДПІ Павло Копча зупинився на різних системах оподаткування фізичних осіб-підприємців та на видах підприємницької діяльності. Він розповів учасникам заходу й про різновиди податкової  звітності та термінів їх подання.

Олена Бабій, головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду в м. Тернополі, ознайомила присутніх з порядком нарахування збору та обліком єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та зазначила: «Єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування - консолідований страховий внесок, збір якого здійснюється до системи загальнообов'язкового державного соціального страхування в обов'язковому порядку та на регулярній основі з метою забезпечення захисту страхувальників».

Учасники Дня відкритих дверей подякували його організаторам за  надану ґрунтовну інформацію.

В Тернополі безробітних вчили відкривати власний бізнес, фото-1
В Тернополі безробітних вчили відкривати власний бізнес, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі