• Головна
  • Просто посеред тернопільського парку дівчина крутилась на пілоні
16:00, 12 липня 2015 р.

Просто посеред тернопільського парку дівчина крутилась на пілоні

Тренер з пол-денсу Лілія Ліхновська продемонструвала трюки в рамках “Галицької дефіляди”, яка триває в Тернополі. Окрім іншого, на дійстві спортсмени з атлетично-оздоровчого фітнес центру “Каруна” дали майстер-класи.

У рамках дефіляди усі тренери фітнес-центру під відкритим небом проводили тренування, у яких могли взяти участь всі охочі. Найбільше спостерігачів зібралося біля пілону, де свою майстерність демонстрували красуні із групи з пол-денсу. Справжнє захоплення, особливо у чоловічої частини глядачів, викликала тренер з цього виду спорту – Лілія Ліхновська, яка показала неймовірні трюки на пілоні, – пише “LIKE“.

Як розповіла Ліля, працювати у “польових” умовах було непросто. Простір дій був обмежений деревами, до яких прилаштували кріплення для пілона, а покриття, яке мало б бути ідеально рівним, заважало сконцентруватися на виконанні вправ. Також заважав сильний вітер, який буквально здував мініатюрну спортсменку із перекладини.

Однак деякі складні елементи таки вдалося продемонструвати, зібравши довкола локації чималу кількість глядачів. Ще один виступ дівчат заплановано на неділю (початок о 17 годині). Спробувати свої сили на пілоні зможуть усі бажаючі. Для тих, хто ще не готовий показати своє вміння для широкого загалу, є чудова можливість займатися під керінвицтвом Лілії Ліхновської у “Каруні”. Як каже тренер, показовий виступ на вулиці – це лише частка можливостей, а от вже в залі у комфортних умовах, є імпровізація, емоції та чуттєві елементи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #парк #пілон

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
В Україну повертається зима і сніг, потужна гроза і град вдарять в регіонах: пре дощ і злива, прогноз налякав самих експертів
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Оголошення
live comments feed...