Щоразу з наближенням пори міжсезоння перед батьками постає актуальне питання - що дитина одягне на ноги в цьому році. До демісезонного взуття для дитини пред'являються цілком конкретні вимоги: воно повинне бути привабливим зовні, комфортним, помірно теплим і, звичайно, взуття не має  пропускати вологу. Але як правильно обрати дитяче взуття на осінь, якщо врахувати, що бруд і калюжі нездоланно притягують дітей немов магніт? Яким критеріям якості повинне відповідати дитяче осіння взуття? З яких матеріалів воно повинне бути виготовлене​​?
Спробуємо розібратися в цих важливих питаннях і відповісти на них.
Осіння взуття - шкіряне, мембранне або гумове

Натуральна шкіра завжди була і залишається оптимальним матеріалом, незважаючи на те, що виробники сьогодні використовують багато альтернативних матеріалів, таких як гума, текстиль з просоченнями, акрил, штучні шкіри та інше. Недоліком шкіри можна вважати тільки те, що вона пропускає вологу, але, на думку фахівців, здатність дитячого шкіряного взуття протистояти волозі залежить, в першу чергу, від способу, яким кріпиться підошва до верху взуття. Максимальна герметичність  досягається клеєво-литним способом кріплення підошви.

В якості утеплювача для шкіряного осіннього взуття зазвичай виступає байка або повість. Відмінний варіант для осені - мембранне дитяче взуття. За рахунок застосування сучасних високотехнологічних матеріалів воно підтримує постійний температурний режим близько 30 градусів, не пропускає воду, але при цьому дозволяє повітрю вільно циркулювати через специфічні мікроотвори. Але «працювати» мембрана буде тільки якщо одягнути її на носок з синтетикою в складі. Вважається, що найвища якість у мембран GORE-TEX і Sympatex. Хороший вибір мембранного взуття представлений на сайті Клубок. Ціна такого взуття досить висока, так що рекомендується купувати його безпосередньо перед сезоном, а не заздалегідь, адже дитяча стопа росте так непередбачувано, що за літо взуття, куплене на виріст, може вже виявитися замалим.

Гумові чоботи http://klubok.com/detskie-veschi - стовідсотковий захист від промокання. Зовнішній вигляд у них теж дуже привабливий, але ортопеди не рекомендують купувати  діткам до трьох років, а також здійснювати тривалі прогулянки в гумових чобітках і дітям старшого віку. Теплотою гумове взуття саме по собі не відрізняється, так що звертайте увагу на кілька моментів: підошва повинна бути досить товстою, устілка - з пінополіуретану, а всередині повинен бути панчіх з повсті.

Майте на увазі, що демісезонне взуття вимагає регулярного просушування, тому розумним буде придбання двох пар, наприклад, шкіряних черевичок і гумових чобіт на зміну.