Майже всі стаціонарні пости ДАІ повернули на дороги

В Україні вже працюють 82 стаціонарні пости ДАІ. Остаточне відновлення роботи всіх стаціонарних постів ДАІ - справа вирішена і наразі залежить лише від фінансування.

Про це повідомив заступник начальника Управління ДАІ МВС України Володимир РЕЗНИКОВ. Всього на дорогах України заплановано обладнати 91 пост ДАІ, вже працює 82. Кожен пост повинен мати в своєму розпорядженні патрульний автомобіль, стаціонарну радіостанцію з гучномовцем, телефон, факс, комп'ютер з доступом до Інтернет і встановленими автоматичними інформаційно-пошуковими базами ДАІ, мобільний апаратно-програмний комплекс автоматичного контролю за транспортними засобами. Крім цього, пости мають бути оснащені засобами надання першої медичної допомоги і примусової зупинки транспорту.

У червні в Україні набув чинності наказ Міністерства внутрішніх справ про поновлення роботи стаціонарних постів дорожньо-патрульної служби.

Стаціонарні пости ДПС вперше були ліквідовані в 2005 році за розпорядженням Президента Віктора ЮЩЕНКА. У 2007 році міністр внутрішніх справ Василь ЦУШКО поновив роботу стаціонарних постів, проте в 2008 році В.ЮЩЕНКО знову їх скасував.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі