• Головна
  • Усіма заступниками голови Тернопільської ОДА займаються правоохоронці
13:30, 27 липня 2015 р.

Усіма заступниками голови Тернопільської ОДА займаються правоохоронці

Такого в історії Тернопільської ОДА ще не було: діяльність одразу трьох заступників голови області вивчають правоохоронці.

Першим дзвіночком стало звинувачення в ЗМІ Івана Бабійчука у тому, що він начебто бере хабарі з молодих працівників, які потрапили в «білий дім»  за керування Олегом Сиротюком. Гроші «молоді кадри» платили ніби за те, щоб лишитися на своїх посадах.

Чи справді дані речі мали місце повинна була з’ясувати комісія на чолі з іншим заступником – Леонідом Бицюрою. Втім, члени комісії вирішили, що краще з цим впораються правоохоронці.

«Хабарі – це не наша компетенція. Але дивно було читати повідомлення прес-служби ОДА, що там все добре. Я б ніколи не дав таких висновків, бо ця людина організовувала автобуси на антимайдан, чинила тиск на активістів, дарувала годинники із символікою Партії регіонів. З даного приводу є звернення в правоохоронні органи від народних депутатів і правоохоронці б мали дати оцінку цим діям»,  – каже Леонід Бицюра.

Сам Бицюра фігурує в скандалі із відчуженням земельної ділянки біля недобудованої обласної бібліотеки. Комісія, яку очолював вже інший заступник – Іван Крисак – встановила, що Леонід Бицюра не мав повноважень змушувати начальника управління капітального будівництва відчужувати вказані 26 сотих землі. Оцінку даним діям теж мають дати міліціонери.

Водночас Бицюра зазначає, що призначення Івана Крисака керівником комісії, яка вивчала дане питання,  було некоректним. Мовляв, у них задавнений конфлікт з тих пір як він, як голова комісії з питань законності в облраді,  піднімав питання по ставках в Ангеліці, які «підім’яв» під себе Крисак.

«Я з 2009 року займаюся питанням Ангелівки. Бо є майно, яке було вкрадене. Громада незадоволена, документи підроблені. Тривалий час він (Іван Крисак - авт.) не з’являвся в суд. А потім прокуратура раптом відкликала з суду матеріали для доопрацювання. Ми з цього приводу звернулися в Генпрокуратуру», – повідомив Леонід Бицюра.

Тепер слово – за правоохоронними органами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ОДА #Крисак #Бабійчук #Бицюра

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...