• Головна
  • Циганка шукала в Тернополі дітей, а в кишені пенсіонера - гроші...
11:40, 10 листопада 2011 р.

Циганка шукала в Тернополі дітей, а в кишені пенсіонера - гроші...

Що тільки не вигадують злочинці, аби виправдати себе та уникнути покарання. Особливо якщо нещодавно вже спіймалися на гарячому й у суді прозвучав вирок.

Про таких, як Зося С., навіть колись співали: «Моя адреса – цілий Союз», - повідомляє Номер Один. Народилась циганка у Саратові, ще малою об’їздила весь Радянський Союз, вийшла заміж і поселилась на Закарпатті. Зразковою дружиною не була, відтак чоловік забрав двох дітей і подався світ за очі шукати циганське щастя у чужих краях: працювати не планував, а більше перебивався жебрацтвом, продавав якісь речі, гендлював, з того і жив. Дружину ж лишив, бо та перебувала у слідчому ізоляторі, затримана за крадіжку. Тим не менше, Львівський суд вирішив, що жінка може виправитись, не потрапляючи за грати, і відстрочив вирок на певний час.

Проте Зося це сприйняла по-іншому. На початку лютого ц.р. вона приїхала у Тернопіль шукати дітей і чоловіка, пояснила згодом у Тернопільському міськрайсуді. Однак пошуки обмежились чатуванням на чергову жертву, бо невдовзі на залізничному вокзалі молодиця познайомилась із літнім чоловіком. Запитала, як пройти у місто та на центральний ринок. Дядько охоче пояснив. Кмітлива жіночка помітила, що від дядька тхне горілкою, тож коли він запропонував разом випити кави, охоче погодилась.

Щедрий пенсіонер взяв собі горілочки, а новій знайомій – каву. Коли розраховувався, необачно продемонстрував циганці вміст гаманця. Та одразу забула про дітей і весело защебетала з пристаркуватим кавалером. Дядько і не помітив, як Зося привела його на запропонувала присісти на лавочці на привокзальній площі.

П’яненький старий дядько жалівся на важку долю, що на схилі років нема кому доглянути старшу людину. Циганки підтакувала. Нарешті дідусь задрімав. Переконавшись, що за ними ніхто не спостерігає, злодійка витягнула у пенсіонера гаманець, дістала з нього гроші та пішла собі геть.

Згодом на пероні перерахувала купюри, було всього 170 грн., спокійно сховала у кишеню куртки, але не до свого гаманця, де мала 270 грн., і сіла чекати потяга на Ужгород, пояснила після затримання.

Знайшли її вже за годину, бо пенсіонер досить швидко виявив зникнення грошей.

Тернопільський міськрайсуд призначив злодійці покарання – 4 місяці і 15 днів арешту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"ТЦК готує масове скасування відстрочок, ці 3 категорії чоловіків будуть мобілізовані першими": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Снігопад і холод вріже прямо по цих областях, в Україну іде мороз і крижана злива": люте похолодання скоро накриє регіон
"Холодна злива накриє ці області України, похолодання і дощ вперіщить в регіоні": де чекати на снігопад і мороз?
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
Оголошення