• Головна
  • В Тернополі розпочали збір використаних батарейок
14:30, 6 серпня 2015 р.

В Тернополі розпочали збір використаних батарейок

Відповідальне ставлення до природи і довкілля – один з базових принципів існування європейського суспільства. Ми ж його частина, правда?

Якщо правда, то давайте спільно допоможемо екології. Почнем з малого – з використаних батерейок. Адже вони – справжня отрута для води чи грунту. Згідно з дослідженнями німецьких вчених, одна "пальчикова" батерейка здатна отруїти хімічними сполуками та важкими металами грун в радіусі 17 метрів. А елементи живлення ми "споживаємо" тисячами.

- В нас є домовленість з львівським підприємством, котре займається утилізаціїю використаних батерейок, без шкоди здоров'ю, - розповідає учасник "Самопомочі" Павло Бойко. - Тому ми закликаємо тернополян нести використані батерейки в пункти збору, які органузували по місту. Це ж не важко, зібрати декілька батерейок і віднести їх по дорозі на роботи чи під час прогулянок містом. Не викидайте їх у смітник!

Такі маленькі кроки до особистої відповідальності, переконані в "Самопомочі", в перспективі змінять наше суспільство.

- Це не утопія і не припущення, - каже заступник голови міської "Самопомочі" Олег Нитка.- Колись психологи провели неймовірно показовий експеримент, який отримав назву "теорія розбитих вікон". Суть проста: якщо в будинку розбити декілька вікон і не замінити їх, з часом громадяни розіб'ють всі шиби. Якщо на стіні графіті, з часом поряд буде ще декілька. Якщо вкинути під кущі сміття, то з часом буде нова купа відходів. В протилежній же ситуації, навіть в неблагополучних місцинах, там де навели порядок він і зберігається. Чому не почати з батерейок? Навчимось не отруювати довкілля, почнемо активно про нього дбати. Бо в відповідальному місті, з відповідальними людьми, навіть в дрібницях, жити комфортно.

Пункти прийому батарейок: магазин "Неотек" (вул. Руська, 9), ТЦ "HOME EXPRES" (вул. Чумацька, 1а, магазин "Тотем"), ТЦ "Гермес" (вул. Київська 10б), ТЦ "Подоляни" (кафе "Вареники тут").

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#збір батарейок #Самопоміч Тернопіль

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...