
12:45, 7 серпня 2015 р.
На Тернопільщині дитина потрапила до лікарні через бензин
Трафунок стався на Борщівщині 6 серпня.
До Борщівської ЦРЛ з діагнозом «Отруєння бензином» 6 серпня по обіді було шпиталізовано приблизно дволітнього мешканця села Кривче.
Деталі випадку з'ясовуються.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:45, 14 червня
78
19:23, 17 червня
59
11:14, 12 червня
353
12:51, 21 червня
10:17, 11 червня
45
