• Головна
  • Для тернополян – 500 робочих місць та висока зарплата
19:00, 7 серпня 2015 р.

Для тернополян – 500 робочих місць та висока зарплата

Тернопільське підприємтво ТОВ «Домобудівник», яке протягом останніх місяців обросло різносторонніми відгуками, суперечками та непередбачуваними подіями, чекає, поки нарешті зможе успішно функціонувати.

Завдяки вливанням латвійського та українського інвесторів, які зацікавилися відродженням та фактично підняттям на ноги даного заводу, готові вкладати немалі кошти у його реорганізацію, збитковий ТОВ «Домобудівник» може отримати нове дихання. Наразі підприємство, засноване ще в далекому 1979 році, ледь зводить кінці з кінцями, переживає велику економічну кризу. Інвестиції – це унікальний шанс для його відродження, для нарощення серйозних виробничих потужностей. Залучення інвестиційних коштів дасть змогу розвивати та розбудовувати ТОВ «Домобудівник», створити 500 нових робочих місць та гідну заробітну плату для працівників, що у свою чергу, збільшить надходження до місцевого бюджету та, відповідно, буде наповнювати державну скарбницю.

Прийшов час змін – як на самому заводі, так і у свідомості його працівників. Об’єднання заради однієї цілі – вивести підприємство на якісно новий рівень роботи – має стати пріоритетом кожного, хто працює тут багато років, хто знає про роботу та стан справ ТОВ «Домобудівника» не на словах, а на ділі. Інвестори, які готові вкласти свої кошти у його розвиток, пропонують п’ять кроків для реанімації виробництва. Перш за все, це запуск в експлуатацію сучасного бетонозмішувального заводу.

Другий крок – це виготовлення сухих будівельних сумішей. Їх планують виробляти з високоякісної сировини на сучасному обладнанні та з дотриманням всіх необхідних державних санітарних норм і норм.

Третій крок – виготовлення газосилікатних блоків – стіновий матеріл, який дозволяє створювати здоровий мікроклімат у приміщенні, так як володіє хорошими дифузійними характеристиками, тобто будівля дихає, що виключає появу цвілі. Будівлі, збудовані з використанням газоблоків, втрачають менше тепла взимку і не перегріваються влітку. Крім того, за рахунок зменшення питомої ваги істотно знижується навантаження на фундамент.

Четвертий крок – запуск столярного цеху з можливістю експорту продукції для країн ЄС.

П’ятий крок – виготовлення крупнопанельних конструкцій за фінськими технологіями. Велика частина мтеріалів виробляється в заводських умовах, що дає змогу пришвидшити темпи будівництва, покращити технічні храктеристики будівлі, зменшити собівартість будівельних робіт.

Реалізація вищеперерахованих кроків дасть змогу забезпечити тернополян якісним та надійним житлом, а головне – недорогим. Адже необхідні будівельні матеріали найближчим часом вже не доведеться вести за тридев’ять земель, а можна буде придбати на місцевому підприємстві. Реалізація проекту за підтримки інвесторів дасть змогу забезпечити робочими місцями та гідною зарплатнею майже півтисячі тернополян.

62% працівників ТОВ «Домобудівник», це всі акціонери товариства (серед них – головний інженер, головний енергетик, начальник будівництва, начальник цегельного заводу, майстри та інші провідні спеціалісти) підтримують програму розвитку підприємства. Вони поділяють думку, що кошти інвесторів допоможуть міцно стати на ноги та ефективно працювати у майбутньому. Вони прийняли рішення про обрання голови комісії для реорганізації підприємства, людину, котра має право вчиняти юридичні дії від імені «Домобудівника» без довіреності, у тому числі, підписувати договори, щ стосуються діяльності товариства. Виконавчим директором підприємства вже європейського зразка призначили тернополянку Ольгу Іваноньків. ЇЇ покійний батько десятки років пропрацював на даному підприємстві, він очолював бетонозмішувальну дільницю. Саме тому встановлення нового сучасного обладнання, нарощення виробничих потужностей, можливість виготовлення бетону на базі ТОВ «Домобудівник» є для жінки знайомою, пріоритетною та надзвичайною важливою справою – справою її життя.

На жаль, на підприємстві є і меншість – люди, котрі визнають тільки одного директора без права на підпис, який наразі приймає незаконні рішення, які можуть зашкодити підпримству, - Василя Чупровського. Вони й породжують всілякого роду провокації та конфліктні ситуації. Для перешкоджання та уповільнення процесу розвитку та розбудови підприємства ця група людей вдається до різних хитрощів: порушують трудову дисципліну, налаштовують працівників один проти одного, блокують вхід в адмінбудівлю, не дають доступ до документації, пишуть неправдиві заяви до відділів міліції про блокування роботи тощо.

Ті, хто навмисне гальмують процес реорганізації підприємства, роблять це задля власних потреб та збагачення. Переважна більшість із них – наближені особи до Василя Чупровського. Вони знають, що інвестори, вкладаючи власні кошти у розвиток підприємства, суворо контролюватимуть усі виробничі процеси, тому не допустять ніяких махінацій з продукцією, розкрадання майна. Хоча, враховуючи рівень заробітної плати, яку інвестори обіцяють працівникам, цього робити і не доведеться. До слова, пан Чупровський вже мав змогу «проявити» себе в роботі. На підприємстві якось стався нещасний випадок - одного з працівників засипало під час роботи. Очільник ТОВ «Домобудівник» особисто не цікавився здоров’ям підлеглого, який отримав виробничу травму, не відвідував того в лікарні, а переклав все це на плечі головного інженера, який, до речі ним же наразі відсторонений від роботи. Адже останній розуміє важливість змін, які повинні відбутися на підприємстві, підтримував ідею інвесторів щодо реорганізації виробництва.

Нині дуже важливо починати зміни в країні, але їх варто починати із себе. Не можна утворити монополію на підприємстві із вигідним для себе директором, тим самим не даючи змоги нормально працювати іншим людям, розвиватися, мати гідну заробітну плату. Настав час для оновлення власної свідомості. Інвестиції потрібні для збереження та розвитку ТОВ «Домобудівник». Варто відкрити цю нову сторінку історії задля того, аби дати можливість підприємству процвітати!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТОВ «Домобудівник»

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...