• Головна
  • Жахливі факти про торгівлю тваринами на вулиці Живова у Тернополі
11:00, 11 серпня 2015 р.

Жахливі факти про торгівлю тваринами на вулиці Живова у Тернополі

У соціальних мережах тернополянка розповіла про жахливі факти про торгівлю тваринами на вулиці Живова.

Тернополянка стверджує, що продавчиня жорстоко поводиться з тваринками, найбільше вражає той факт, що разом із ще живими тваринками, жінка продавала і кошенятко, яке не подавало ознак життя, пише Тернопільська липа.

- Хочу поділитись з вами історією, яка трапилась сьогодні на перехресті вулиць Живова – Шептицького (територія, де продають тварин). Гуляючи, я вирішила підійти до клітки в якій знаходились кошенята. Роздивляючись їх я звернула увагу на кошеня, яке лежало непорушно. Спочатку вирішила, що воно спить, але коли інші кошенята почали по ньому лазити і кусати його, я зрозуміла, що з ним щось не так. З жіночкою, яка продавала цих котів у мене склалась така розмова:
-Що з цим котом? З ним все добре? Подивіться до нього!
-Він вже здох 3 дні тому.
-Тоді чому ви його не витягнете?
-А нашо?
Я відійшла від неї зі словами: “Слаба на голову!”.

Далі тернополянка пише, що інші продавці тваринок розповідають про жінку жахливі факти:

Це почули інші продавці. Вони сказали, що я не перша, хто це говорив за сьогодні! І тільки за сьогодні! Що з такими ж словами від неї повернулись сьогодні близько 8 людей. Я почала розпитувати про неї детальніше. “Її ім’я Ліана (чи Юліана, достовірно не пам’ятаю) прізвище кажуть, зловживає алкоголем. Люди неодноразово після покупки кошенят повертаються до неї зі скаргами на них. Річ в тім, що вони всі заражені і через кілька днів помирають. Нових, здорових кошенят, яких вона привозить додому не оминає зараження. Тому що та інфекція у неї вдома від тих всіх решта заражених кошенят. Вона талує 50 кошенят в одну маленьку коробку і продає для тих людей, які цими кошенятами годують своїх великих собак! Загалом, що з нею тільки не робити: і били її, і міліцію викликали, від якої вона ховалась 3 доби, і погрожували..нічого її не спинило.”- розповіла одна з продавщиць. За нею приходила міліція, обвинувачення яке вона була повинна нести – жорстока поведінка над тваринами.

Тернополянка пише, що не розуміє, чому цій людині й надалі дозволяють знищувати тварин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #торгівля тваринами

Коментарі

Оголошення
live comments feed...