• Головна
  • Сім`ї загиблих тернопільських бійців мають можливість отримати житло
13:30, 12 серпня 2015 р.

Сім`ї загиблих тернопільських бійців мають можливість отримати житло

11 серпня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Івана Крисака відбулася робоча нарада щодо надання житла учасникам АТО та сім`ям загиблих військовослужбовців.

«Соціальний захист учасників АТО, їх родин – пріоритет влади, - наголосив Іван Крисак. – Є Постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня   2015 р. № 348 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів I-II групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов», є інші документи. Тому наше завдання – підійти відповідально до даної роботи».

Як поінформував заступник директора департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження Олександр Королюк, головою обласної державної адміністрації підписано 2 розпорядження - «Про будівництво (придбання)  житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції» від 22 червня 2015 року та «Про  забезпечення житлом    осіб,  які брали безпосередню участь  в    антитерористичній    операції  та/або у забезпеченні її проведення» від 6 липня 2015 року.

«Згідно з розпорядженнями, структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації отримали відповідні доручення, - констатував Олександр Королюк. – Ми проаналізували отриману інформацію. Наразі покращення житлових умов потребують 3 родини загиблих військовослужбовців з Тернопільщини».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сім`ї загиблих тернопільських бійців #житло

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...