
12:45, 17 серпня 2015 р.
На Тернопільщині взяли під варту міліціонера, який отримав 1 000 доларів хабара
Прокуратура Тернопільської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно заступника начальника слідчого відділу одного з райвідділів міліції у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди).
Встановлено, що працівник міліції отримав неправомірну вигоду в сумі 1 000 доларів США за невжиття заходів щодо притягнення місцевого жителя до кримінальної відповідальності.
За клопотанням прокуратури області суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та одночасно визначив заставу в розмірі майже 100 тис грн. Окрім того, заступника керівника слідчого відділу відсторонено від займаної посади.
Досудове розслідування триває.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:17, Вчора
12:12, 22 вересня
14:45, 18 вересня
12:12, 22 вересня
12:35, 16 вересня