• Головна
  • На Тернопільщині розпочався місячник «Увага! Діти на дорозі!»
16:10, 20 серпня 2015 р.

На Тернопільщині розпочався місячник «Увага! Діти на дорозі!»

З метою проведення комплексу профілактичних заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні 2015-2016 навчального року з 20 серпня по 20 вересня в області розпочалися заходи Всеукраїнського конкурсу-рейду “Увага! Діти - на дорозі!”.

Привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху неповнолітніх, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх - така головна мета конкурсу-рейду.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучатимуться працівники закладів освіти, центрів дитячої творчості, Державтоінспекції, громадських та релігійних організацій – ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, інспектори ДАІ проведуть у перші дні вересня уроки з правил безпечної поведінки на дорозі, забезпечать чергування біля шкіл для безпечного пересування дітей до місць навчання. Крім того, для підготовки вулично-дорожньої мережі до нового навчального року будуть проведені обстеження ділянок, що прилягають до територій навчальних закладів, якими проходять маршрути руху шкільних автобусів.

Приділити більше уваги малюкам потрібно й батькам. Пам’ятайте - безпека ваших дітей насамперед залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати дітям основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш особистий приклад правильної поведінки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
Оголошення
live comments feed...