• Головна
  • Діти тернопільських бійців АТО поїхали на відпочинок до Литви
10:30, 24 серпня 2015 р.

Діти тернопільських бійців АТО поїхали на відпочинок до Литви

23 серпня 20 дітей учасників антитерористичної операції з Тернопільської області вирушили на відпочинок до Республіки Литва.

У Тауразькому повіті діток чекає насичена програма та цікавий відпочинок. Організували поїздку представники обласної державної адміністрації, обласної ради та обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Побажати щасливої дороги діткам прийшли заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Віктор Шумада, голова обласної ради Василь Хомінець, директор  департаменту сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур, заступник директора Тернопільського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Четвертак.

«Це вже п`ята поїздка дітей бійців АТО за кордон, - наголосив Віктор Шумада.- Загалом, протягом літа плануємо охопити відпочинком понад 150 дітей. В такий спосіб намагаємось підтримати ще і бійців, які відчувають піклування та увагу до своїх сімей. Діти матимуть можливість презентувати наші звичаї і традиці. Це чудова нагода відпочити і морально, і фізично».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільські бійці #АТО #відпочинок #Литва

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...