До ТНЕУ завітав заступник Голови місії Посольства Королівства Бельгії Жан де Ланнуа

У Тернопільському національному економічному університеті з робочим візитом побував Перший секретар, заступник Голови місії Посольства Королівства Бельгії Жан де Ланнуа. 

Перебуваючи  у вищому навчальному закладі, він зустрівся з ректором ТНЕУ, доктором економічних наук, професором А.І. Крисоватим та професорсько-викладацьким колективом університету. Під час зустрічі з Андрієм Ігоровичем та проректором з міжнародного співробітництва Олегом Петровичем Жан де Ланнуа запевнив колег у тому, що події в Україні не залишають байдужими нікого. «Нам цікаво як впроваджуються реформи в Україні, а особливо погляд науковців на проблеми, що постають перед українцями», ­– зазначив заступник Голови місії.

Ректор розповів гостю про університет, міжнародну  освітню співпрацю з європейськими країнами, досягнення студентів у науці, спорті, а також про  наукові школи та результати досліджень. «ТНЕУ – відкритий університет. Ми прагнемо отримати новий міжнародний  досвід, не боїмося викликів сьогодення, бо наші студенти та викладачі дуже мобільні. Стажування й навчання закордоном дає можливість рухатися уперед і бути конкурентоздатними. У 2004 році ми працювали над спільним проектом з науковцями Бельгії, а тому на часі нові цікаві програми», – сказав Андрій Ігорович.

У ході розмови Жан де Ланнуа підкреслив те, що Посольство Королівства Бельгія може допомогти знайти партнерів  для ТНЕУ та сприяти у  реалізації  спільних проектів. «Ми можемо бути тим містком, що з'єднає Бельгію та Україну. Якщо ви підготуєте свої пропозиції, то наша співпраця буде конструктивнішою», – зауважив гість. Ректор ТНЕУ запросив заступника Голови місії на міжнародний симпозіум, що відбудеться у Тернопільському національному економічному університеті 15-17 вересня.

Також цього дня Жан де Ланнуа зустрівся з науковцями вищого навчального закладу й розповів про цікаві факти перебування бельгійців на Західній Україні під час Першої  світової війни. Завершуючи зустріч, Олег Петрович Адамів подякував гостю  за цікавий діалог та можливість краще пізнати Бельгію.

 

ТНЕУ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі