В соцмережах розповідають про чоловіка, який кинувся під машину, рятуючи дитину

Історію про чоловіка, який врятував в Тернополі від загибелі дитину , опубілкували в групі Від Тарнополя до Тернополя.

"Поверталась я додому пішки з Центру на Дружбу, люблю інколи прогулюватись біля озера.
І на моїх очах розгортаються такі події: йде дівчина, років 20, з маленькою дитиною 3-4 рочків. Дитинка грається таким маленьким м’ячиком-попригунчиком. Мама розмовляє по телефону і так собі йдуть. Раптом в дитини м’ячик вискакує на дорогу і вона звісно біжить за ним, МАМА нічого не бачить, йде собі, як йшла.
В мене стерпло все тіло від побаченого. Дитина вибігає на дорогу, де величезний потік машин. Але в цю мить на дорогу вибігає хлопець , якого ледь не збила машина, коли дівчинка вже була в нього на руках якийсь шумахер вдарив його дзеркалом і навіть не зупинився. Я була в такому шоці від побаченого, що підійшла до нього, щоб подивитись йому в очі але не змогла нічого сказати. Потім ми трішки поспілкувались.
Його звати Іван, живе на дружбі. Це все, що я про нього дізналась.
Це Його фото, дуже не хотів, щоб я його фотографувала. Але я рада, що вдалось зробити хочаб таке фото", – йдеться в матеріалі, опублікованому на прохання невідомої.

Що цікаво, таку ж історію опублікував один з місцевих сайтів і цю публкацію почали тиражувати в соцмережах представники "Свободи", стверджуючи, що рятівник є їхнім побратимом.

Як наслідок почалося несприйняття того, що б мало виглядати як позитив.

Правда розвінчуватися історію взявся тернопільський "активіст" Андрій Любецький, пости якого останнім часом виглядали як антидержавні та замовні.

"Сьогодні "свободівці" зробили вкид брехливого фейку задля збільшення свого рейтингу, а завтра я зніму відео де цей фейк, фейкучіще, розхмарю. Вам, дорогі, вже нічого не допоможе підняти свій рейтинг.
Це ж треба на всю країну назвати тернополян уродами, які не зупинились через дитину на дорозі, а ще вдарили рятівника дзеркалом. А це однозначно ДТП, але чи було воно?", – пише Любецький.

На доказ того, що історія може бути вигаданою, він наводить наступні аргументи:
"1. ДТП не зафіксували.
2. Дівчина 20 років з дитиною 3-4 роки (якщо не помиляюсь, то діти починають ходити в 3 роки)?
3. Фотка з літа. А сьогодні (мова про 7 вересня - авт.)  як пише автор, було холодно. Дуже. Я ходив в куртці."

соцмережі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі