До Тернополя везуть провокаційну виставу з нецензурщиною та страшносмішну комедію

Цьогорічний фестиваль «Тернопільські театральні вечори» присвятили 85-річчю театру. Проведуть захід без номінацій та журі.

«У програмі будуть представлені роботи режисерів, які свого часу дебютували на нашому фестивалі, а зараз вже є зрілими, подекуди вони очолюють театри. Їхні роботи повноцінні, яскраві, різнопланові. Звісно, ми б хотіли запросити театри з півночі та сходу України, але матеріальна складова дається взнаки, тому свої вистави представлятимуть наші сусіди», – розповів директор фестивалю Олег Мосійчук.

За його словами, будуть на фестивалі як комедії, так і серйозні вистави.

«Нам цікаво, як тернопільська публіка сприйме роботу «Зерносховище». Це вистава-провокація, у ній тема голодомору прочитана сучасною мовою театру. Там використовується ненормативна лексика. Відгуки на цю виставу кардинально різні. Одні не сприймають і кажуть, що такого не може бути в театрі, інші позитивно її сприймають, бо вистава зроблена на високому рівні», – каже Олег Мосійчук.

Також у програмі: психологічна вистава «Двадцять хвилин з ангелом», яку представлять молоді актори тернопільського драмтеатру, феєрія-бурлеск «Енеїда» з цікавим пластичним рядом у виконанні Івано-Франківськго театру, комедії «Інцидент» (Чернівецький театр), «Каліка з острова Інішмаан» (Рівне), постановка за твором Володимира Лиса «Століття Якова: перше кохання» (Луцьк), драма «Невольник» (Львівський театр ім. Заньковецької), «страшносмішна вистава» «Республіка на колесах» (Хмельницький).

Розпочнеться фестиваль 26 вересня постановкою тернопільських акторів «Гуцулка Ксеня», а завершиться урочистою академією з нагоди ювілею драмтеатру 4 жовтня.

«Тернополяни не пожалкують, що цілий тиждень поведуть в театрі», – запевнив Олег Мосійчук.

Ціни на фестивальні вистави – символічні: від 30 до 50 грн.

фестиваль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі