![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20250123)
Герої не вмирають!
13:50, 24 вересня 2015 р.
На Тернопільщині в останню путь провели загиблого воїна Володимира Рожелюка (ФОТО)
Герої не вмирають!
Вчора жителі Теребовлянщини проводжали в останню путь військового, який помер передчасною смертю від отриманих поранень у зоні проведення антитерористичної операції, житель с. Гайворонка Теребовлянського району, командир взводу військової частини В0113 старший лейтенант Володимир Якович Рожелюк.
Зранку 23 вересня зустрічали земляки Володимира. Обабіч дороги, що веде від автотраси до села, до місцевої церкви, горіли лампадки. Люди, хоча був ранній час, стояли у скорботі із запаленими свічками у руках, у пошані ставали навколішки.
Вдень жителі Гайворонки і навколишніх сіл прийшли до місцевої церкви, де лежала домовина з тілом Володимира, віддати шану герою. Разом із вдячними земляками стояли його бойові побратими, волонтери, керівники району, працівники обласного та районного військкоматів. Голова Теребовлянської районної державної адміністрації Юрій Ништа висловив свої співчуття родині загиблого солдата та взяв участь у прощальній церемонії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:03, 14 листопада 2024 р.
live comments feed...