
19:30, 25 вересня 2015 р.
В центрі Тернополя з’явились великі туї в дерев’яних горшках (фото)
У Тернополі на бульварі Шевченка поставили великі туї в дерев’яних горшках. Зелена окраса перешкоджає автомобілям паркуватися на тротуарі, та трохи відгороджають пішоходів від проїжджої частини.
- Сталося чудо: за день виросла алея вічнозелених туй. Вона відгородила тротуар від проїжджої частини і утворила затишний коридор. Особливо зворушливо виглядають дерев’яні квадрати садівничих діжок, з яких стирчать волохаті зарослі туй. Красотіща! Невже це все для нас, посполитих? Хіба ми заслужили такоі високої естетики, – жартує громадський активіст та автор фото Григорій Бурбеза в групі “Тернопільські новини“.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:16, 11 червня
1
15:21, 22 червня
15:21, 22 червня
07:10, 12 червня
14
10:04, 18 червня
