Телефонні аферисти продовжують видурювати кошти у мешканців Тернопільщини

Шахрайські схеми незмінні – міняються лише професії пройдисвітів. До псевдопрацівників поліції та банківських установ тепер приєдналися й службовці управління соціального захисту населення.

Дзвінок від працівника Департаменту соціального захисту населення пролунав у квартирі 78-річної тернополянки. Саме так представилась невідома жінка у слухавці по той бік дроту та повідомила, що пенсіонерці нараховані   доплати до пенсійних виплат. Для якнайшвидшого отримання матеріальної допомоги жінка попросила надати їй реквізити банківської картки. Старенька детально назвала усі цифри з обох сторін картки, повідомила анкетні дані та стала чекати доплат.

Однак замість прибутку, потерпіла втратила усі свої пенсійні заощадження з банківського рахунку – понад 19 тисяч гривень.

Пенсіонерка звернулася за допомогою до працівників Тернопільського відділу поліції. За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Правоохоронці вкотре застерігають краян не повідомляти  конфіденційної інформації незнайомцям.

Якщо вам телефонують невідомі люди, які представляються: працівниками поліції, фінансових чи державних установ, і переконливо запевняють у необхідності вчинення певних дій та операцій з вашими банківськими картками, ні в якому разі не можна повідомляти номер картки, термін її дії та особливо останні три цифри на зворотній стороні картки (так званий код безпеки – CVV-код).

Для перевірки отриманої інформації зателефонуйте самі до установи, працівником якої представився незнайомий абонент. Так ви збережете власні заощадження.

Якщо все ж таки ви стали жертвою шахраїв – не зволікаючи повідомте за телефоном 102 правоохоронні органи,