В рамках акції «Тиждень доступного спорту» від ГО «Самопоміч» півтисячі тернополян відвідали спортивні клуби

З 20 по 26 лютого у Тернопіль тривала акція «Тиждень доступного спорту», яку спільно зі спортивними клубами міста проводила громадська організація «Об’єднання «Самопоміч». За умовами проекту тернополяни могли відвідати одне безкоштовне заняття і підібрати необхідні для себе вправи. До акції доєднались 20 спортивних клубів міста. Кожен з них пропонував одне тренування та безкоштовну консультацію тренера.

- Напередодні весни багато молодих тернополян зазвичай приймають рішення займатися спортом, але доволі часто їм не вистачає ще одного кроку до своєї мети, тому ми вирішили запропонувати допомогу – «Тиждень доступного спорту». Протягом семи днів люди змогли спробувати різні види тренувань і зробити свій вибір, - розповідає співініціатор акції, голова міської громадської організації «Об’єднання «Самопомічі» Андрій Грицишин.

Тернополяни на власний розсуд обирали тренажерні зали. Прийти у клуб бажаючі могли в будь-який час робочого дня.

― Ця акція справді популярна і має успіх. Багато тернопільських спортзалів протягом тижня забезпечили тернополянам можливість займатися у спортзалах ― безкоштовно. Люди весь тиждень приходили, тренувалися та дякували за таку можливість, ― підсумовує тренер одного з спортклубів.

Аби підібрати підходящий вид спорту тернополянам було достатньо прийти в клуб і сказати адміністраторам, що хочуть взяти участь у цій акції,- розповідає активіст "Самопомочі" Назар Лис. – З 20 по 26 лютого такою послугою скористалось близько 500 людей.

Терноплянин Микола завдяки цій акції вперше спробував спортивні навантаження. За тиждень побував у кількох залах та обрав оптимальний, де досвідчені тренери і куди йому зручно добиратись. Зізнається, ця акція дала йому поштовх займатися собою.