"Справжній поліцейський": на Тернопільщині підполковник у свій вихідний затримав озброєного зловмисника (ВІДЕО)

У справжнього поліцейського вихідних у службі не буває, він не може пройти повз, коли чиниться беззаконня: підполковник поліції Тернопільщини Сергій Горяний довів це власним прикладом.

Як повідомляє "Досьє-102", недільного ранку Сергій з двома товаришами, підтримуючи фізичну форму, здійснювали пробіжку навколо ставу в селі Біла Тернопільського району. Раптом почули постріли. Реакція колишнього оперативника була миттєвою – взяв курс до місця, звідки долинав звук стрільби.

"Серед вулиці помітив чоловіка у камуфляжі, той якраз ховав за пояс предмет, схожий на револьвер", – розповідає Сергій Горяний. – "На моє прохання підняти руки і не рухатися, зловмисник став відступати і різко спробував вихопити зброю. Однак моя реакція була миттєвою. Озброєного незнайомця вдалося затримати та викликати наряд поліції".

Співробітники патрульної поліції та Тернопільського відділення оперативно прибули на виклик і згідно статті 208 КПК затримали зловмисника. Ним виявився житель села Біла, 1971 року народження. Вилучений у нього предмет, схожий на револьвер, візуально нагадував саморобну зброю. Проте це ще з’ясують експерти, куди направили вилучений речовий доказ.

Зловмиснику оголосили підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 263 ККУ – незаконне поводження зі зброєю. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу.