Турецький виробник бойових безпілотників "Байрактар" Baykar Makina купив земельну ділянку для будівництва свого заводу в Україні.
Про це повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар.
"Власник компанії “Байкар” створив свою українську компанію в Україні, ця компанія вже придбала земельну ділянку, вони розробили проект самого заводу та мають намір реалізувати його до кінця, оскільки це було майже особисте зобов’язання власників компанії зробити це виробництво в Україні», – сказав Боднар в інтерв’ю РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 8 серпня, але не уточнив, де саме ця земельна ділянка розташована",- йдеться в повідомленні.
Боднар назвав таке рішення виробника не лише політичним, але й практичним, "оскільки на значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, будуть стояти комплектуючі українського виробництва. Це можуть бути двигуни, інші запасні частини, колеса, багато чого різного, що є високотехнологічне у нас, і може бути використане для цих літальних апаратів".