Соціальні мережі сколихнув допис української волонтерки Алли Карпенко і оприлюднене нею фото із моргу. На світлині дівчина тримає за руку коханого -захисника України, який загинув на Денецькому напрямку.
Фото волонтерка опублікувала на своїй Facebook-сторінці.
"Я не вірю у вічну пам‘ять. Я не вірю, що герої не вмирають. Я не вірю в те, що якщо тебе дуже чекають – ти повернешся із того світу. Рано чи пізно про тебе забудуть всі. І я бачила, як вмирають Герої – вони купами, одне на одному, лежали в морзі Дніпра. А якби всі, кого чекали, – повертались, то це було б занадто легко у цьому клятому світі. Як же я тебе чекала. Воістину, не вмирає лише любов. Притуплюється, звичайно, але її так легко не позбутися. Правда ж? Я буду вічно тебе тримати за руку, мій Герою. І навіть якщо ти вже не з нами. Я ж обіцяла”", – пише вона.
Коханий Алли - Євген Базилевський був десантником у 79 ОДШБ, загинув під Бахмутом. Поховали військового 21 грудня у Києві.