Прикордонники зупинили мікроавтобус, на якому порушники намагалися дістатися Румунії в об’їзд пунктів пропуску. Ними виявилися жителі Львівської та Івано-Франківської областей.
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.
"Оперативні співробітники Чернівецького прикордонного загону здобули інформацію про те, що троє чоловіків планують незаконно потрапити до сусідньої країни. Вчора вночі порушники на автомобілі вирушили в бік кордону та були затримані прикордонниками за 500 метрів від державної межі", - йдеться у повідомленні.
В ході спілкування з затриманими правоохоронці з’ясували, що їхні дії через месенджер координував невідомий чоловік.
"За таку послугу без гарантії результату він вимагав з кожного з них 5 тисяч євро. По 4 з яких вони вже заплатили через електронний гаманець. А ще тисячу кожен мав перевести на рахунок "радника" після перетину кордону", - зазначили в ДПСУ.