Дивовижну і унікальну знахідку в храмі, який було побудовано на початку XVII століття на Тернопільщині, знайшов місцевий священник. Під час косметичного ремонту в храмі він виявив давні священні символи під товстим шаром фарби. Ймовірно, вони мали ритуальне призначення і були приховані від людських очей ще століття тому.
У костелі святого Антонія в селищі Гусятин виявили давні настінні розписи. Під шаром фарби проступили червоні хрести у вівтарній частині, розповів Суспільному настоятель храму отець Михайло Багінський.
"Хрести були сховані під фарбою. Якщо добре придивитися – щось пробивалося. Вирішив обережно відчистити і побачив чотири хрести. Гадаю, вони були нанесені ще під час освячення храму", – розповів священник.