У Кременці на Тернопільщині невідомі поступово руйнують пам’ятник землякам, які загинули в Афганістані. Про це повідомила місцева журналістка Зоя Карпюк.
За її словами, хтось регулярно відриває плитку, ламає дошки на лавках та пошкоджує меморіал.
«Щодня — одна плиточка, дві плиточки, одна дощечка з лавочки… І так крок за кроком нищиться те, що мало б служити людям і залишатися окрасою нашого міста», — написала Зоя Карпюк.
Журналістка зазначає, що проблема не у відсутності розваг для дітей, а в безкарності та неповазі до пам’яті загиблих.