У селі Катеринівка на Тернопільщині 41-річний Максим Мазур отримав свідоцтво про здобуття базової середньої освіти через 25 років після своїх однокласників. Коли він був молодшим, йому довелося залишити школу всього за кілька місяців до закінчення дев’ятого класу, щоб почати заробляти на життя. Але цього року Максим вирішив повернутися до навчання і успішно закінчив школу екстерном.
Цього року Максим Мазур закінчив школу екстерном. В минулому йому не вистачило два місяці, щоб завершити навчання зі своїми однокласниками і отримати атестат, пише Суспільне.