Вчора вночі водій одного з тернопільських таксі прибув на виклик до більярдного клубу. За попередніми даними, він мав везти пасажира на вул. Вишневецького. Авто рушило, а далі події розвивалися, наче за сценарієм голівудського бойовика.
Дорогу машині раптово перегородила іномарка. Між пасажирами таксі та іномарки (очевидно, вони були знайомі) виникла сварка. В опонентів швидко закінчилися словесні аргументи, і тоді пасажир іномарки витягнув пістолет і пустив зброю в хід.
В результаті стрілянини, що виникла в нічному місті, таксист – молодик 24-25 років – отримав проникаюче поранення в живіт. Зараз він перебуває в лікарні.
Стрілка було затримано силами правоохоронних органів.
Після таких трагічних подій варто ще раз замислитися про запровадження маршрутів громадського транспорту в Тернополі в нічний час ( http://www.0352.com.ua/news/48590 ). Хто і як охоронятиме пересічних тернополян під час руху вулицями нічного міста?