Як ми повідомляли, 15 червня у Тернополі на проспекті Злуки на стадіоні “Текстерно” відбудеться “Дворова спартакіада”.
10 червня ввечері до редакції “0352.com” зателефонували тернополяни – організатори та учасники вищезгаданого спортивного свята. Вони розповіли, що сьогодні почали косити траву та прибирати дану територію. Представник Майдану Тернополя Едуард Бендіна зазначає, що, як тільки почали прибирати стадіон не забарилися погрожувальні дзвінки від забудовника.
“До нас почав телефонувати і погрожувати забудовник, спочатку представлявся під іншим ім’ям, але ми його впізнали по голосу. Забудовник не зацікавлений у відновленні стадіону, бо хоче забудувати його. На території цього стадіону, як відомо, хочуть звести житлові будинки. Поки що заборонили будівництво, але як буде далі – невідомо. Стадіон у комунальній власності, тобто це власність громади. Коли ми вирішили провести спортивне свято, звернулися листом до міського голови Тернополя і отримали дозвіл на проведення спартакіади. А зараз забудовник викликає міліцію і називає косіння трави і прибирання стадіону вандалізмом”, – каже представник Майдану Тернополя Едуард Бендіна.
За словами пана Едуарда та інших організаторів спартакіади, забудовник зателефонував на «102». Тому сьогодні на стадіон приїхали міліціонери. “Кажуть, що будуть проводити слідчі дії, наразі слідчо-оперативної групи не було”, – зазначає він і додає, що стадіон будуть далі прибирати, також зроблять розмітку. Дворову спартакіаду не будуть відміняти. На захід запрошено багато журналістів. Після оголошення ідеї провести спартакіаду, батьки та діти настільки хотіли провести даний спортивний захід, що за півгодини було зібрано серед людей 3 тисячі гривень. Всі ці кошти підуть на проведення цього заходу.
В рамках “Дворової спартакіади” заплановано також масштабний мистецький захід, який несе патріотичний характер. Як спортивне свято може об’єднатися з патріотичним мистецтвом – у наших наступних матеріалах.