Здивування тим, що у Тернопільському відділенні одного з банків середня заробітна плата складає 1370 грн, висловили члени виконкому міськради, - повідомляє 20 хвилин. Адже, враховуючи відрахування у бюджет, на руки банкіри отримують трохи більше 900 грн.
Як відомо, з ініціативи мера ось уже більше місяця часу у міській раді надають дозвільні документи за умови, якщо нарахована середня заробітня плата у суб'єкта підприємницької діяльності становить не менше 2100 грн.
Один з комерційних банків звернувся у міську раду Тернополя з проханням надати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами на офісному приміщення.
Заступник Тернопільської об'єднаної державної податкової інспекції, член виконкому Віктор Солтис повідомив, що за другий квартал цього року середня заробітна плата по цьому банку становила 1370 грн.
- Це що виходить, що на руки працівники банку отримують трохи більше 900 гривень? – здивувався міський голова Сергій Надал.
Під час голосування по цьому питанню усі члени виконкому утрималися. Тобто дозвіл на розміщення зовнішньої реклами банк не отримав. На одному з наступних засідань це питань розглянуть повторно.