Сьогодні, 3 листопада, під час сесії Львівської міської ради депутат від «Свободи» Юрій Михальчишин звернувся із запитом до міського голови Львова Андрія Садового і начальника міського управління міліції Станіслава Броневицького. Суть звернення - заборонити розважальні та святкові заходи 26 листопада, коли в Україні вшановуватимуть жертв Голодомору1932-1933 років.
«Минулого року я став свідком весілля в День пам’яті жертв Голодомору. Я не знаю, які дебіли можуть народитися у тих дебілів, які вирішили у цей день одружитися», - сказав депутат.
Зокрема, депутат пропонує 26 листопада організовувати спільні рейди, і у випадку виявлення правопорушень притягувати порушників заборони до адміністративної відповідальності, пише "Галінфо".
Начальника міської міліції депутат попросив забезпечити дотримання громадського порядку та тиші, у тому числі, поблизу закладів громадського харчування, торгівлі, розважального та грального бізнесу.
Нагадаємо, що Указом Президента України від 26 листопада 1998 року остання субота листопада оголошувалась Днем пам’яті жертв голодомору, потім Указом від 31 жовтня 2000 року цей день став іменуватися Днем пам’яті жертв голодомору і політичних репресій.