В Гусятинському районі, що на Тернопіллі, виявлено та зареєстровано більше 10 злочинів. Двох мешканців сіл Чагарі та Клювинці правоохоронці притягують до відповідальності за крадіжки. У місті Копичинці зафіксували причинення тілесних ушкоджень потерпілому. А житель села Оришківці перевозив в іномарці пістолет марки «Шмайсер», набої до нього та холодну зброю.
Молодий хоростківчанин також ходив із мисливським ножем. Правоохоронці вилучили в одному із приватних будинків у селі Новий Нижбірок самогонний апарат та фальсифіковане спиртне.У Гусятині в комп’ютерному клубі використовували техніку, не маючи на неї ліцензійного програмного забезпечення. Під час відпрацювання міліціонери задокументували зловживання службовим становищем голови села Котівка.
Багато порушень було викрито у сфері торгівлі та на автошляхах району. Троє водіїв, яких міліціонери зупинили під час відпрацювання, керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. За підсумками проведеного профілактичного відпрацювання у Гусятинському райвідділі проведено нараду, де було підбито підсумки роботи місцевих правоохоронців.