«Українсько-американський бізнес-клуб» плануює відкрити представництво у Тернополі (ФОТО)

Туризм, відкриття та ведення бізнесу в США, пошук партнерів та інвесторів, працевлаштування, отримання візи, грін-карти, навчання, еміграція – допомогу, консультацію та вичерпну інформацію щодо цих питань готові надати фахівці «Українсько-американського бізнес-клубу». Засновник такої громадської організації – Олексій Чурсін, який з 1999 року живе у Сполучених Штатах Америки, приїхав до Тернополя і розповів про свою ініціативу.

Щодо віз… за рік 2 300 запитів до посольств і лише 6 відмов

«З 1999 року живу постійно в США, в місті Маямі. У мене на сьогодні туристичний бізнес, маю туристичну компанію “Екзотіктревелсендтурз”, яка з 2007 року на ринку, має кілька відгалужень – туризм, нерухомість, еміграція. Така структура роботи зумовлена тим, що люди, які приїжджають до Америки, часто хочуть купити квартиру в Маямі. Ми допомагаємо купити нерухомість, а наступний етап – люди хочуть залишитися жити в Маямі. І в такому разі ми пропонуємо свої послуги. На сьогоднішній день відбувається ребрендинг компанії. Вона вже має нове ім’я – “Редвест” До послуг нашої компанії – туризм, нерухомість, еміграція – ми додали ще одну структуру – оренда автомобілів», – розповідає Олексій Чурсін.

Проблем щодо отримання віз на поїздку до США у клієнтів туристичної компанії “Екзотіктревелсендтурз”, окрім окремих винятків, не виникає. «Щодо візи у нашій компанії практично відмов немає. Бо ми працюємо на ринку дуже давно. У 2014 році ми зробили 2 тисячі 300 запитів у посольства (Росія, Казахстан, Україна і трохи Білорусь і Молдова). Відмов було 6», – зазначає  Олексій Чурсін.

Офіс “Українсько-американського бізнес-клубу” вже працює у Львові

Ідея створення бізнес-клубу в Олексія Чурсіна и его украинского партнера Евгения Чечурина виникла рік тому.

«Приїжджаючи в Україну два року тому, я почув безліч запитань. Вирішив побудувати структуру, бо на запитання одного і того ж змісту по-телефону відповідати довго. “Українсько-американський бізнес-клуб” – це некомерційна організація. Всі свої доходи ця організація буде вкладать в развитие клуба. Вона надаватиме консультації по поїздках і бізнесу. Членів клубу вже багато – зараз більше американців, ніж українців. Бо вони цікавляться, як вийти на український ринок, просять ознайомити з його особливостями», – каже Олексій Чурсін.

У Львові вже працює офіс “Українсько-американського бізнес-клубу”. Такі представництва планують відкрити найближчим часом також у Тернополі, Івано-Франківську, Києві.

“Українсько-американський бізнес-клуб” передбачає надання великого комплексу послуг. У людей виникає велика кількість запитань, а ми маємо досвід і можемо допомогти, ми хочемо бути ближче до людей. Для нас це навіть не стільки питання заробітку, скільки в якійсь мірі волонтерська програма», – наголошує Олексій Чурсін.

Засновник “Українсько-американського бізнес-клубу” Олексій Чурсін розповідає, що для того, щоб їхати у США не обов’язково мати великі кошти.

«Ми зробили бюджетний тур для львівських студентів. У ньому найбільш дорогим був переліт з Києва в Нью-Йорку. Щодо інших витрат – 20 доларів вдень. Сюди входило проживання, харчування, розваги і транспорт. Ціна хостела починається від 10 доларів вдень. Є люди звісно, які приїжджають на власних літаках і знімають готель за 30 тисяч доларів за один номер. Але Америка хороша тим, що вона пропонує спектр послуг від нуля до безкінечності. Тобто за мінімум можна отримати все», – каже Олексій Чурсін.

«Активно розвивається такий вид туризму як круїзні подорожі»

Одна з найбільш завантажених з туристичної точки зору країн вважається Америка. У 2014 році 74 мільйони іноземних туристів відвідали США.

«Якщо візьмемо внутрішній туризм, таке місто, як Орландо відвідують в рік до 80-ти мільйонів туристів. Маямі у 2014 році відвідало 30 мільйонів осіб. Довжина пляжів Маямі-Біч 45 миль. Зараз дуже активно розвивається такий вид туризму як круїзні подорожі. Із 21 мільйона круїзних пасажирів планети близько 7 мільйонів відправляється в круїзи із Маямі. Кажуть, що круїз дорогий. Це неправда! Круїз на 4 дні на Багамські острова вартує 170 доларів. Звісно, є кораблі на яких каюта коштує 1000 доларів вдень. Але є вибір. Найбільш середня ціна каюти – 100 доларів», – розповідає Олексій Чурсін і додає: «До речі, українська діаспора в Маямі дуже велика, особливо зараз іде великий потік емігрантів. Найбільша українська діаспора – в Чикаго, там на кожному кроці можна зустріти українців. Вони мають власні магазини, ресторани, друкують україномовні газети».

Основні туристичні місця, які варто відвідати, приїхавши до США: “перше, що треба зробити – побувати у Нью-Йорку – це місто найбільшої кількості грошей і можливостей. Він домінує над всіма містами Планети. Після Нью-Йорку варто відвідати Вашингтон, Атлантик-Сіті, Філадельфію, Маямі, Ніагарський водоспад. Західне побережжя – це ніби інша країна. Основні туристично-привабливі міста – Лос-Анджелес, Сан-Франциско, Лас-Вегас, Аляска, також гори Колорадо».

«Українсько-американський бізнес-клуб» плануює відкрити представництво у Тернополі (фото) - фото 1
«Українсько-американський бізнес-клуб» плануює відкрити представництво у Тернополі (фото) - фото 3