Цей вид обладнання дозволяє підтримувати комфортну для життя та роботи температуру, протягом кожного опалювального сезону. Поза конкуренцією з іншими системами, твердопаливні котли залишаються та будуть залишатися головними з цілого ряду причин, як технічного, так і економічного характеру. Вони не безмежні по складності, невибагливі в експлуатації та значно рентабельніші, якщо порівняти монтаж твердопаливних котлів львів ціни та вартість опалення такого ж приміщення електрикою, за допомогою різного роду тенів.

Переваги та недоліки твердопаливних котлів

Найважливіша перевага, яку має монтаж котелень львів ціни  тривалого горіння – це повна автономність їх функціонування. Вони не вимагають прив'язки до інженерних мереж та комунікацій, водопроводу, або до газопроводу, не обов'язково навіть наявність електрики в приміщенні. Паливо знаходиться в нижньому ціновому діапазоні, що дає велику економію на протязі всього найчастіше тривалого періоду їх експлуатації.

Досить істотним слід визнати перевагу, яка полягає в тому, що котел твердопаливний без водяного контуру не вимагає безперервності свого горіння, такий монтаж систем опалення львів  має значення у виробничо-технологічних приміщеннях, де немає необхідності підтримувати високу температуру в нічний час та у вихідні дні. Подвійний ефект опалення виробничих приміщень досягається в деяких підприємствах малого бізнесу, коли з'являється можливість спалювати відходи власного виробництва.

Класифікація твердопаливних котлів

За матеріалом виконання, опалювальні прилади поділяються на чавунні та сталеві агрегати. Чавунні мають велику теплоємність – вони довше нагріваються, але потім довше зберігають тепло. Чавунні види котлів мають істотний недолік – чутливість до перепаду температур. Сталевий теплообмінник позбавлений цього недоліку, але він схильний до корозії від неминучого впливу конденсату.