Хоптян пропонує слідчим вдатися до радіорозвідки

Голова Тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян запевняє, що не причетний до ДТП на Хмельниччині.

Як доказ того, що він в момент аварії вже був далеко за межами Хмельницької області, пропонує скористатися… даними радіорозвідки.

«Якщо слідству буде цікаво, то сьогодні техніка розвивається, працює радіорозвідка, яка відстежує перебування того чи іншого суб’єкта. У нас в салоні було 5 мобільних телефонів, 2 в мене, 2 в дружини, один у мого водія Ігора. І можна відстежити, де і коли ми були», – зауважив Валентин Хоптян.

За його даними, він їхав за маршрутом Городок-Яромолинці-Хмельницький-Летичів-Літин-Бердичів-Житомир-Київ.

Керманич області також зізнався, що планував Новий рік святкувати вдома на рідній Хмельниччині.

«О 13.30 я виїхав з Тернополя у своє рідне село в Чемеровецькому районі Але оскільки в Київській області живе батько моєї дружини і він лише один в нас залишився, ми вирішили поїхати на свято до нього. Діти з нами не поїхали, тому до столиці ми вирушили з дружиною, десь о 16.30. Їхали ми власним автомобілем Suzuki Grand Vitara з номерним знаком ВО 0055 АХ», – стверджує Валентин Хоптян.

Він також запевнив, що автомобіль «Toyota Land Cruiser», який причетний до ДТП у Хмельницькій області, уже не належить облдержадміністарції.

«Автомобіль належить одному із банків, в якого ми це авто орендували. Термін оренди завершився в середині грудня і нам запропонували його продовжити. Але оскільки дефіцит коштів в державі і нам необхідно скорочувати кількість транспорту, ми не продовжили договір. Відповідно банк надав це авто в оренду іншій комерційній структурі», – розповів керманич області.

Договір на оренду автомобіля був припинений 26 грудня.

Тому, що його бачили на аналогічному автомобілі 31 грудня під час передноворічного ярмарку у Тернополі, Валентин Хоптян теж знайшов пояснення.

«У нас Тойот дуже багато, і з номерами 555 в області – чотири чи п’ять. А під час ярмарку ми ще їздили вручати подарунки соціально незахищеним, я пересідав із машини в машину, тому того дня мене могли бачити на Тойоті. Вона належить Облавтодору», – запевнив голова  облдержадміністрації.

Валентин Хоптян розповів, що після того, як було розірвано припинено термін оренди автомобіля Toyota Land Cruiser, він тепер для службових поїздок використовує Volkswagen Touareg та власне авто Suzuki Grand Vitara (на фото).

Хоптян пропонує слідчим вдатися до радіорозвідки, фото-1
Хоптян пропонує слідчим вдатися до радіорозвідки, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі