Міліція опрацьовує 4 версії побиття депутата Тернопільської міськради

Міліція опрацьовує чотири версії стосовно побиття депутата Тернопільської міськради. Про це сьогодні під час сесії міської ради заявив начальник Тернопільского міськвідділу МВС Андрій Митрофайло.

«Побитого депутата виявили на території дитячого садочка на вул. Живова, 2 а. 21 грудня за фактом заподіяння тяжкого тілесного ушкодження було порушено кримінальну справу. Відтак, опитані усі мешканці сусідніх житлових будинків, батьки та родичі вихованців дошкільного закладу, котрі забирали у той день своїх чад, і навіть люди, які просто гуляли на території садочка у час, коли, ймовірно, було скоєно злочин.

Також опитали людину, котра першою повідомила про потерпілого у міліцію. Призначено сім судово-медичних експертиз», – розповів Андрій Митрофайло.

Зараз слідство розглядає всі версії злочину

«Є чотири версії: злочин з хуліганських спонукань, на грунті особистих неприязних відносин з іншими особами, на грунті професійної та підприємницької діяльності та падіння з власної необережності потерпілого. Олег Напора працював комерційним директором ПП «Метал» та був головою постійної комісії міської ради з питань використання комунального майна. Не виключаємо жодної з цих версій», – додав начальник міського відділу міліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі