Львівські чиновники знайшли 20 млн євро для ремонту багатостраждальної дороги "Львів-Тернопіль"

Львівщина звернеться до Європейського банку реконструкції та розвитку з приводу фінансування дороги «Львів–Тернопіль», яка вже давно стала притчею во язицех автомобілістів обох областей.

Як зазначає у коментарі «Z» заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак, наприкінці минулого року уряд скерував угоду з Польщею на ратифікацію і тепер все залежить від парламенту — щойно народні депутати ратифікують документ, як можна буде почати проектні роботи й оголошувати тендери. Загалом в цьому проекті йдеться про суму 100 мільйонів євро, але Львівщина може розраховувати лише на п'яту частину — 20 млн.

Також Ірина Гримак у розмові зі «Z» подає деталі згаданого кредиту від ЄБРР на ремонт багатостраждальної траси «Львів–Тернопіль». З її слів, 20 мільйонів євро Львівщина може отримати внаслідок економії під час будівництва траси «Київ–Полтава», яку споруджують за кошти ЄБРР.

 «Зараз будується дорога "Київ–Полтава" за європейський кредит, і з огляду на проектні рішення є велика економія коштів. Сьогодні ЄБРР попередньо погодив суму в 20 мільйонів євро, які мали би піти на дорогу "Львів–Тернопіль", і це питання винесено на рівень Кабміну, який повинен затвердити розподіл цих коштів. Якщо таке рішення буде прийнято, то цілком реально, що ми отримаємо нову дорогу», — розповіла Ірина Гримак.

За її даними, для ремонту траси на Тернопіль потрібно 540 млн грн.

ремонт дороги "Львів-Тернопіль
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі