У Тернополі пікетують обласну поліцію (Фото, відео)

На даний момент триває пікет біля Головного управління національної поліції в Тернопільській області з метою закриття кримінального провадження проти представника "Правого сектору" Андрія Яхневича​. Наразі чоловіки вимагають зустрічі з начальником обласної поліції.

Василь Абрамів, представник "Правого сектору" з Івано-Франківська: "Вийшли через те, що влада почала переслідувати активістів, котрі в чистий четвер були під час "народної люстрації" чиновника Василя Кавацюка, що перебував на посаді начальника Головного управління юстиції в Івано-Франківській області. Ми вимагаємо звернути увагу на те, що кримінальна справа відкрита безпідставно", пише Терен

Нагадаємо, що 9 квітня 2015 року в Івано-Франківську представники "Правого сектору" "люстрували смітником" начальника Головного управління юстиції в області Василя Кавацюка, через що чиновника звільнили із займаної посади. Сьогодні ж Головне управління Національної поліції в Тернопільській області викликало на допит члена “Правого сектора” із Прикарпаття Андрія Яхневича, у справі “смітникової люстрації” екс-чиновника.

У Тернополі пікетують обласну поліцію (Фото, відео) (фото) - фото 1
У Тернополі пікетують обласну поліцію (Фото, відео) (фото) - фото 1
Тернопіль пікет обласна поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі